Pompa uji Jet inoks per kopesht 800W.1"x1" Qmax=60 l/min Hmax=40m.

Kodi: 41154Pompa uji Jet inoks 800W.Pompa uji per kopsht dhe jo vetem ,me performance te larte ,te qeta gjate punes,shume ekonomike dhe lehtesisht te transportueshme.

 • Tipi : Pompa uji Jet inoks 800W
 • Fuqia : 800W
 • Tensioni : 220-240v
 • Kuaj fuqi : 1.07
 • Diametri hyrje,dalje : 1”
 • Lartësia maksimale (m) : 40
 • Thithja max : 8
 • Prurja max : 3.6
 • Klasi i mbrojtjes : IP44
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
 • Materiali i pompes : Inox
 • Materiali i helikes : Plastike
 • Temperatura max e ujit : 50
 • Klasi i izolacionit : 155
 • Temperatura max e ambjentit : 40

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust