Divan këndor, djathtas, VENICE, strukturë druri, tapiceri tekstili, blu, 285x225xH83 cm

Kodi: 240163


Produkti nuk është në stok.

Divani këndor Venice është një zgjedhje e shkëlqyer e projektuar posaçërisht që të jetë në gjendje për tu përshtatur në shtëpitë moderne apo ato tradicionale. Ky divan me tapiceri tekstili është i rehatshëm, komod dhe ka një ndjenjë shumë bashkëkohore me pamjen e freskët dhe të pastër. Një divan i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes duke ofruar hapësirë ​​të mjaftueshme për tu ulur. Këndi Venice është një artikull i mrekullueshëm dhe i përkryer për tu relaksuar pas një dite të lodhshme pune.

  • Materiali i strukturës : Strukturë druri
  • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
  • Ngjyra : Blu
  • Krahu i këndit : Djathtas
  • Nevojitet montim : Po
  • Gjerësia : 285 cm
  • Thellësia : 225 cm
  • Lartësia : 83 cm

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust