Furçë me fije sintetike mesatare, 25 mm, Grit 120

Kodi: 52856Furçë me fije abrazive universale, 25 mm, Grit 120. Furça mund të përdoret për të pastruar në dru, metal e plastikë duke ju dhënë atyre pastrimin dhe llustrimin e dëshiruar pa gërvishtur apo dëmtuar sipërfaqen. E ndërtuar me fije super fleksible dhe të qëndrueshme për sipërfaqe të ashpra.

  • Materiali : Fije sintetike
  • Kapja : 3.2mm
  • Diametri jashtem : 25mm
  • Ashpersia : 120
  • Marka : BOSCH
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust