Pllake kendore NF140-177,5×52×71 mm (1 kuti=30 cope)

Kodi: 28116Fasada e jashtme është shpesh e fundit për të marrë vëmendjen e projektimit por ajo çfarë rrethon shtëpinë tuaj është po aq e rëndësishme sa ajo që është në brendësi. Megatek sjell për ju pllakë veshje gur artificial,modeli NF në forma dhe ngjyra elegante e plot stil për veshje fasadash të jashtme dhe të brendshme. Idetë e mirë-projektuara të peizazhit plotësojnë arkitekturën e shtëpisë tuaj me pllakat e gurit dekorative të veshjes.Pllakat NF shtojnë bukurinë dhe ngrohtësinë në ambjentin tuaj duke ju dhuruar një pamje te mrekullueshme.

  • Lloji artikullit : Pllakë veshje dekorative
  • Marka : Stegu
  • Materiali : Gur artificial
  • Ngjyra : Kafe & gri
  • Përmasa : 177,5×52×71 mm
  • Tipi : Për fasada të jashtme dhe të brendshme

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust