Pecete Pastrimi 40x60cm MF-13 L

Kodi: 69300Pecete e perbere prej mikrofibrash per tharjen e dyllit te tepert dhe shpelaresve te tjere. Fale materialit te vecante nuk le asnje gervishtje. Eshte e testuar dhe e aprovuar nga sallonet e makinave me prestigjoze. Eshte jashtezakonisht rezistente dhe pas larjeve te shpeshta duket si e re.

  • Përmasa : 40x60cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust