Ndricues tavoline Atom 1 L 1xE14 40W inoks i kromuar

Kodi: 48541Nëse shtëpia juaj është e dekoruar me elementë dekorativ modern ne ju ofrojmë zgjidhjen ideale për sa I përket ndricimit. Ndricuesi i tavolinës me strukturë inoksi dhe në formën e atomit do ti shtonte ambjenteve tuaja elegancë dhe finesë, do ti përsoste ato estetikisht dhe funksionalisht.

 • Tipi : Ndricues tavoline
 • Fuqia : 1x40W
 • Tensioni : 230V
 • Gjatësia : 39cm
 • Lartësia : 39cm
 • Gjerësia : 29cm
 • Lloji i portollambës : E14
 • Mënyra e lidhjes me rrjetin : Me spinë
 • Reostat : Jo
 • Stili : Modern
 • Përfshin llambat : Jo
 • Ambiente të brendshme/ të jashtme : Të brendshme
 • Numri i llambave : 1
 • Materiali : Inoks
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust