Shampo për qen, 8 në 1, për qime te zezë, 250 ml

Kodi: 38231Formula e saj unike me alo evera është veçanërisht kalori dhe është krijuar posaçërisht për qime të zinj dhe të errët. Është e pasur me vitaminë E që rrit mbrojtjen natyrore të lëkurës kundër agjentëve të dëmshëm si të brendshëm ashtu edhe të jashtëm (p.sh. rrezet UV) dhe forcon flokët. Fuqia e saj delikate e detergjentit siguron kujdesin më të mirë të veshjeve të errëta ose të zeza, duke u dhënë atyre një ngjyrë veçanërisht intensive. Me një aromë të freskët të flladit të detit.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust