Shampo për qen, 8 në 1, për qime te bardhë, 250 ml

Kodi: 38235Formula e saj unike me aloe vera dhe vitaminë E është krijuar posaçërisht për qime të lehta dhe të bardha të cilat ndihmon për të intensifikuar ngjyrën në saj. Kjo shampo ushqen lëkurën dhe forcon qimet. Rritni shkëlqimin natyror të qenit tuaj, duke i dhënë atij një pamje të pastër dhe nje aromë te freskët të luleve të pranverës.

  • Paketimi : 250 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust