Kompresor ajri OFS15002-100, 100 lt, 2x2 HP, 8 bar, 2x240 lt/min, 1380 rpm, 75 dB, 220V/50Hz, 91x44.5x79 cm, 70 kg

Kodi: 88910Kompresorët gjejnë një përdorim të gjërë në jetën e përditshme, kjo kategori kompresorësh është e përkryer për bizneset e vogla dhe jo vetëm. Ka një raport të përkryer të cilësisë me cmimin.

  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 100 Lt
  • Presioni maksimal (bar) : 8bar/116psi
  • Kapaciteti : 2x240 Lt/min
  • Fuqia : 2x1.5 kW/ 2x2 HP
  • Numri i xhirove te centrifugimit : 1380 rpm
  • Përmasa : 91x44.5x79 cm
  • Niveli i zhurmes (dBa) : 75 dB
  • Pesha : 70 kg

NE JU REKOMANDOJMË KËTO PRODUKTE TË NGJASHME

PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust