Blender FUEGO WHB-12, 350W, 2 nivele shpejtësie, tehe çeliku, plastik, aksesorë- 1 enë

Kodi: 800064

Blender, Fuego WHB-12, 350W, 2 level speed, inox knife, material plastic, 1 acesories
Best Offer

12 muaj garanci Lexo përshkrimin e plotë


1.290 LEK Ishte 2.990 LEK

Ju kurseni 57% ose 1.700 LEK

Grirësja e perimeve FUEGO është një aksesor që nuk duhet të mungojë në ambientin tuaj të gatimit. Është shumë fuksional dhe i thjeshtë në përdorim.

  • Fuqia : 350W
  • Tensioni : 220V
  • Materiali : Xham/Plastik
  • Aksesorët e përfshirë : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust