LLak kroskoti dhe aromatizues vanilje, 0.4 Lt

Kodi: 61491Ky llak kroskoti pastron dhe mirëmban të gjithë ambientin e brendshëm plastik të makinës. Ai ka një efekt të menjëhershëm ndaj pluhurit, madje mirëmban dhe veshjet e drurit. I jep shkëlqim dhe aromë të freskët kabinës së makinës, mbron plastikën ndaj brishtësisë dhe nuk ka përmbajtje silikoni.

  • Paketimi : 0,4 L
  • Aroma : vanilje
  • Marka : SONAX
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust