Pastrues gome me pompë MOTOX, 350 ml

Kodi: 61913Pastruesi i gomave është projektuar posaçërisht për të llustruar, pastruar, rigjallëruar dhe për të mbrojtur gomat e makinës, restaurimin e ngjyrave orginale të tyre. Formula e saj e veçantë anti-plakje i bën gomat fleksibël si të reja dhe parandalon forcimin dhe plasaritjet nga dielli.

  • Paketimi : 350 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust