Furçë me bisht druri

Kodi: 61965Furçë me bisht druri, 20 cm. E ndërtuar me dy anë, një prej gomine për të pastruar ujin dhe një me sfungjer për të larë. Shumë e përshtatshme për të pastruar makinën, xhamat e dritareve etj. Bishti prej druri e bën atë shumë të lehtë dhe funksionale.

  • Përmasa : 20 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust