Solucion lekure, Durance, 400 ml

Kodi: 51558Ky solucion përdoret për pastrimin e brendshem të makinave prej lëkure dhe ndihmon në ruajtjen e saj dhe parandalon atë nga plasaritje. Durance Leather Cleaner ruan butësinë dhe ngjyrën e saj.

  • Paketimi : 400 ml
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust