Leter higjenike, "Bulky Soft", 100% celuloze, 170 m, 12 rolls

Kodi: 28749Një butësi dhe ndjesi e jashtëzakonshme vjen me linjën e re të letrës higjenike,"Paloma,". Letrat higjenike Paloma janë produkte me cilësi të lartë, 100% celuloze, të buta dhe të paketuara me kujdes. Mbështjellja ndihmon në ruajtjen e niveleve të larta të higjenës dhe nuk përmbajnë ngjyra ose aroma artificiale, si edhe janë të çertifikuara dermatologjikisht duke demonstruar një produkt me cilësi të lartë.

  • Materiali : 100% celuloze
  • Përmasat : 8+2, 3 shtresa
  • Ngjyra : E bardhë
  • Paketimi : 12 roll
  • Trashësia : 3 shtresa
  • Përdorimi : Tualet
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust