Sfungjer pastrues universal, 11.5x6.6x3 cm

Kodi: 51745Ky sfungjer është ideal për trajtimin e qosheve të ndërlikuara. Mund të përdoret në çdo sipërfaqe. Super efektiv në heqjen e njollave në pllaka dyshemeje, gëlqere nga rubinetat, njollat e llaçit mbi muret dhe ushqimin e djegur nga enët dhe njollat e ndryshkut në makina.

  • Përmasat : 11.5x6.6x3 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust