Fshesë pastrimi, ", Iindustriale, plastik, 28 cm, gri,1 copë

Kodi: 39725Fshesë Iindustriale për ambjent të jashtëm . Ideale për një pastrim të shpejtë dhe efikas

  • Materiali : Plastike
  • Perdorimi : Shtëpi
  • Materiali : Plastik
  • Përmasat : 28 cm
  • Ngjyra : gri
  • Paketimi : 1 copë
  • Seti përfshin : Jo
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust