Furçë pastrimi, "Tampico", fibra sintetike, dru, bezhë, 22 cm

Kodi: 39735Furçë pastruese me përbërje të fijes prej materiali fibër natyral, dhe bazament druri, tepër praktike për pastrim të jashtëm

  • Materiali : Fibra natyral
  • Përmasat : 22 cm
  • Ngjyra : Bezhë
  • Paketimi : 1 copë
  • Seti përfshin : Jo
  • Përdorimi : Kopshtari
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust