Top për ushtrime fitnesi me pompë XQ MAX, 75 cm, 1100 gr, PVC

Kodi: 52283Ky top është ideal për të praktikur ushtrime në palestër ose në shtëpi. Përdoret për një shumëllojshmëri të gjerë ushtrimesh për të tonifikuar dhe për të forcuar grupet e muskujve bazë.

  • Diametri : 75 cm
  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Mix
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust