Shalë për biçikletë XQ MAX, 240x195x110 mm, e zezë

Kodi: 52284Kjo shalë biçiklete është e rehatshme dhe e lehtë. Kjo shalë është fleksibël. Ajo përshtatet me trupin tuaj dhe ofron mbështetje të mirë. Është e qëndrueshme ndaj ujit duke e mbajtur atë të sigurt në kushte të ndryshme të motit.

  • Përmasat : 24 x 19.5 x 11 cm
  • Pesha : 655 gr
  • Materiali : PVC, shkume, metal, PP
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust