Cantë udhëtimi, najlon, kuqe, 75x25x22 cm

Modeli: 710104Çantë e qëndrueshme për përdorim për kohë të gjatë: çanta e shpinës për udhëtim është bërë nga material rezistent i cilësisë së lartë. Materiali prej najloni e bën atë të përshtatshme për të mbajtur më shumë peshë në udhëtimet tuaja. Rripat e supit janë të lehtë për t'u rregulluar në gjatësinë tuaj ideale. Mund ta përdorni atë për të mbajtur bagazhet tuaja të tepërta, e përsosur për udhëtime ditore, pushime, udhëtime, ngjitje në mal, shkollë, kampe dhe gjatë blerjeve.

  • Materiali : Najlon
  • Gjatësia : 75 cm
  • Gjerësia : 25 cm
  • Lartësia : 22 cm
  • Ngjyra : Kuqe
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Udhetime, ngjitje mali
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust