Termus kampingu, "Sports",çelik i pandryshkshëm, blu, 1200 ml

Kodi: 710116Termus cilesor dhe shume I pershtatshem per ruajtjen e lengjeve ne temperaturen e duhur. Ky termus me material inoksi ruan shume mire lengjet nga temperaturat e jashtme. Mund te perdoret nga cdo person, gjate nje udhetim. E pajisur me doeze e cila e ben me praktike ne perdorim gjithashtu pjesa e tapes perdoret dhe si gote.

  • Materiali : Celik i pandryshkshëm
  • Kapaciteti : 1200 ml
  • Ngjyra : Blu
  • Paketimi : 1 Copë
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust