Mbulesë divani këndor, djathtas, 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer, bezhë

Modeli: 241334

Best Offer


6.990 LEK Ishte 8.990 LEK

Ju kurseni 22% ose 2.000 LEK

Mbulesa është një pjesë e bukur e stilit klasik që mund të hidhet në divanin tuaj. Me ngjyra të gjallë dhe të ndritshme që mund të përdoret si dekor gjithashtu. Mbulesa puthitet mirë pas kolltukut, divanit tuaj falë modelit të saj duke mbuluar dhe krahët e kolltukut, divanit me anë të llastikut.

  • Materiali : 50% poliestër; 45% pambuk; 5% elastomer
  • Ngjyra : Bezhë
  • Lahet në lavatriçe : Po
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust