Pompë elektrike, "RedCliffs", plastik, 60 vat, 1 copë

Kodi: 710254Pompë elektrike tepër prkatike për aventurat që do të zgjidhin problemet tuaja. kjo pompë ju lejon të fryni dhe çmontoni objekte inflatable. Kjo pompë ka një fuqi: 60 W - tension: 12 V. Punon duke u lidhur me prizën e çakmakut të makinës. Përfshin të gjithë aksesorët e nevojshëm. Me përshtatës të rrymës, tension i hyrjes: 230 V, 50 Hz, 0.5 A - tension i daljes: 12 V, 4500 mA, dhe kabllon e lidhjes me çakmak 180 cm.

  • Materiali : Plastik
  • Ngjyra : E zezë
  • Fuqia : 60 vat
  • Paketimi : 1 pako
  • Seti përfshin : Adaptor, 3 pershtates, adaptor me kabell 180 cm,
  • Përdorimi : Kamping
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust