Leter e sulfurizuar, Permasa: 38cm x 10mt, Ngjyra: Bardhe, Materiali: Leter

Kodi: 73910Perdorimi I letres se aluminit ju mundeson qe te mbani ushqimet tuaja duke I mbajtur larg ekspozimit ndaj drites, oksigjenit dhe keshtu ushqimet tuaja i mban te fresketa me gjate. Gjithashtu perdoret dhe si ambalazh per ushqime, zarzavate, perime apo fruta qe ju mund ti merrni me vete.

  • Gjerësia (cm) : 38
  • Gjatësia : 10 mt
  • Njesia : Cope
  • Sasia e paketimit : 1
  • Ngjyra : Alumini
  • Materiali : Alumin
  • Perdorimi : Aksesor kuzhine
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust