Moket, Escorip, polipropilen, rozë, 4 m x 1.6 mm

Kodi: 18640Moketi eshte nje alternative e përshtatshme për të unifikuar hapësirat e brëndshme të dyshemeve tuaja. I perbere prej fijeve te polipropilenit qe i japin butesi dhe ngrohtesi siperfaqeve te shtruara, ky moket me ngjyre kuqe, do te ishte zgjedhja e persosur per ambientet tuaja te brendshme si: zyra, dhoma e ndenjes, dhoma gjumi,etj.

  • Linja : Moderne
  • Materiali : Polipropilen
  • Ngjyra : Rozë
  • Pesha : N/A
  • Mënyra e punimit : Punuar me makinë
  • Përdorimi : I brëndshëm
  • Gjerësia : 4 m
  • Lartësia : 1.6 mm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust