Bli tende kampingu 3 persona dhe merr falas shtroje kampingu 44x44 cm

Kodi: 780302


Produkti nuk është në stok.

Tendë automatike, me dizenjo ushtarake, e lehtë për të ngritur apo për t'u ulur poshtë. Tenda e brendshme mund të hiqet, lahet, në këtë mënyrë ju të mund të flini në strehë te pastër në çdo kohë për kamping. Tenda e shiut mund të përdoret veçmas si një strehë dielli në plazh ose kur peshkoni rreth liqenit dhe është gjithashtu e përkryer për fëmijët që luajnë në oborrin e shtëpisë. Lidhësi i rrjetës në çadrën e çadrës transmeton rrjedhën në mënyrë që tenda të qëndrojë më e qëndrueshme në tokë. Shtresat mbajnë ujin jashtë në mënyrë që tenda të mos mbledhë ujë.+Shtroje kampingu, me material poliestër. Ideale për t'u përdorur në çdo lloj terreni. Dizenjo e saj e veçantë i jep ambientit tuaj një pamje të veçantë.

  • Përmasat : 210x140x110 cm+44x44 cm
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust