Hekur fuego, 2600W, 450ml, 220-240V, pllake qeramike

Kodi: 801935Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2600W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 450ml
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramike
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust