Detergjent pastrimi,"Sanitec", acid for floor, 5500 ml, aromatik,1 copë

Në stok
Kodi
29962
2,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Acid i fortë kundër smërçit me formulën për heqjen e papastërtive, depozitat e kalciumit, lulëzim e nitrat potasi, mortaja, ilaçeve, bojërave, ndryshkut. Ideal për pastrimin e dyshemeve sapo të përfunduara. Nuk dëmton sipërfaqet. Përdorimi: të gjitha dyshemetë rezistente ndaj acideve: gur ranor, tulla, qeramikë dhe hapësirat rreth pishinës. Dozimi: 1-3%. Kërkon shpëlarje. 1-2 tapa për 5 litra ujë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Po
  • Kapaciteti: 5500 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi,"Sanitec", acid for floor, 5500 ml, aromatik,1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved