Detergjent pastrimi,"Sanitec", per dysheme, universal, 5000 ml, trëndafil, 1 copë

Out of stock
Kodi
29975
1,845 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pastrues dyshemeje aromatik me bazë alkooli. Thahet shpejt dhe dizefekton sipërfaqet pa lënë vija. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Sipas H.A.C.C.P. PërdorimiI: të gjitha dyshemetë e lëmuara, porcelani, gresi, pllaka e qelqëzuara dhe sipërfaqet që lahen, dyer, tavolina, plastikë dhe metale. Metoda për përdorim: hollohet produkti në përputhje me dozën e rekomanduar. Kaloni me leckë apo makinë pastrimi kundër-shkumës. Nuk ka nevojë për shpëlarje Dozimi: 1-2% në ujë. 1 tapë për 5 litra ujë.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Trendafil
  • Kapaciteti: 5000 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi,"Sanitec", per dysheme, universal, 5000 ml, trëndafil, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved