Detergjent pastrimi, " Sanitec", për yndyrnat e furres, 750 ml, e bardhë, 1 copë

Në stok
Kodi
29988
549 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent pastrues formuluar për të hequr mbetjet e gatimit, yndyrat dhe të djegur nga furra, zgarat etj. Formula e saj e koncentruar e bën atë efektive në papastërtitë kokëforta të vështira edhe në të ftohtë. Sipas H.A.C.C.P. Përdorimi: furrat, pjata të nxehta, zgara, xham oxhaqesh, krahët e ekspreseve etj. Dozimi: gati për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përdorimi: Profesional
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Aroma: Jo
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent pastrimi, " Sanitec", për yndyrnat e furres, 750 ml, e bardhë, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved