Pastrues pastrimi, "Sanitec", universal, 750 ml, trëndafil, 1 copë

Në stok
Kodi
29986
445 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pastrues universal me bazë alkooli pastron dhe heq yndyrat tek të gjitha sipërfaqet pa shpëlarje dhe pa lënë shenja. Prania e kripërave të amonit siguron veprim antibakterial. Lë ambientet që pastrohen me aromë të këndshme. Përdorimi: sipërfaqet plastike, tavolina, pllaka, kompjutera, banjo, ekranet televizive, makina etj. Dozimi: gati për t'u përdorur.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Kapaciteti: 750 ml
  • Përdorimi: Profesional
  • Aroma: Trendafil
  • Marka: Sanitec
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pastrues pastrimi, "Sanitec", universal, 750 ml, trëndafil, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved