Pllake ABB 4P Pietra

Në stok
Kodi
43643
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë, dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë guri dhe prej materiali plastikë rezistentë do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambjentet tuaja, ai ka një dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartiv.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB 4P Pietra
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllake ABB 4P Pietra
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved