Pllakë ABB 4P SABIA

Në stok
Kodi
43642
175 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Kapaku me ngjyrë rëre dhe prej materiali plastik rezistent do të ishte zgjedhja ideale për të kompletuar ambientet tuaja.Ky kapak paraqet dizenjo të thjeshtë dhe tërheqëse që kombinohet lehtë me elementë të tjerë dekorartivë.
Specifikime teknike
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik
  • Paketimi: 1
  • Trashësia: 8mm
  • Tipi: Pllake ABB 4P Sabia
  • Gjerësia: 9
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pllakë ABB 4P SABIA
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved