Bashkues rubinet-tub, polipropilen, jeshile, M3/4''(19mm)

Në stok
Kodi
10934
100 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkues tubi prej polipropioleni (PP) mashkull me fileto 3/4'' dhe klik 1/2''.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Kopshtari
  • Përmasat: 3/4''(19mm)
  • Materiali: Polipropilen
  • Ngjyra: Jeshile
  • Marka: WORTH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues rubinet-tub, polipropilen, jeshile, M3/4''(19mm)
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved