Çadër anësore ambienti, strukturë metalike, bezhë, Dia. 300 x L 188 cm

Në stok
Kodi
779867
Special Price 11,900 Lekë Ishte 13,900 Lekë
Ju kurseni 14% ose 2,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çadër e jashtme, prodhim shumë cilësor, mundet të vendoset në veranda, ballkone ose dhe në kopshtin tuaj. Diametër i madh 300 cm e bëjnë këtë çadër të përshtatshme për tërë hije në një sipërfaqe të madhe ku ju mundet të vendosni tavolinën dhe karriget.. Çikrik me kavo për hapje-mbyllje të çadrës shumë i lehtë në përdorim si dhe mekanizëm ulje-ngritje të mbulesës në afërsi të çikrikut. Bazamenti me 4 këmbë strukturë mekanike mundet të montohet në tokë ose në pllakë betoni.
Specifikime teknike
  • Materiali: strukturë metalike
  • Ngjyra: bezhë
  • Përmasat: Dia. 300 x L 188 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çadër anësore ambienti, strukturë metalike, bezhë, Dia. 300 x L 188 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved