Cadër shiu unisex, Nimbus, 3 seksione manuale, 53cm, doreze plastike, dizajn femrash.

Në stok
Kodi
51675
445 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo cader eshte e ndertuar me nje materiale të përforcuara metalik dhe eshte rezistente ndaj erës. Ka nje pëlhurë poliestër e cila eshte e papërshkueshme nga uji. Thjesht shkundeni cadren dhe eshte tërësisht e thatë.
Specifikime teknike
  • Diametri: 53 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cadër shiu unisex, Nimbus, 3 seksione manuale, 53cm, doreze plastike, dizajn femrash.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved