Jastëk, Classico Maxi Standart 15, i bardhë, 72x42x15 cm

Në stok
Kodi
214334
2 vjet garanci
11,200 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jastëk Classico Maxi Standard i linjës Classico, me një mbulesë të përbërë nga material viskoz, i cili ka veti përthithëse të lagështirës, duke ndihmuar në ruajtjen e higjienës dhe freskisë, për të ofruar një gjumë më të rehatshëm. Pjesa e brendshme me mbushje sfungjeri Memoform ofron një mbështetje mesatarisht të butë, mjaft të rehatshme për qafën dhe shpatullat. Produkti është i pajisur me çertifikatë Oeko Tex Class 1, EC dhe ofron 2 vite garanci.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Thellësia: 42 cm
  • Gjerësia: 72 cm
  • Lartësia: 15 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jastëk, Classico Maxi Standart 15, i bardhë, 72x42x15 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved