Jastëk, Magnicool Standart, i bardhë, 72x42x12 cm

Në stok
Kodi
214336
2 vjet garanci
11,000 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jastëk Magnicool Standard, me një mbulesë Magnicool të përbërë nga silikate, të cilat kanë veti rregulluese të temperaturës, duke ruajtur gjatë gjithë kohës një ndjesi freskie. Pjesa e brendshme me mbushje sfungjeri Memoform ofron një mbështetje mesatarisht të butë, mjaft të rehatshme për qafën dhe shpatullat. Produkti është i pajisur me çertifikatë Oeko Tex Class 1, EC dhe ofron 2 vite garanci.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Thellësia: 42 cm
  • Gjerësia: 72 cm
  • Lartësia: 12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jastëk, Magnicool Standart, i bardhë, 72x42x12 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved