Jastëk, Memory Wave Classico Standart, i bardhë, 60x43x11/10 cm

Në stok
Kodi
214337
2 vjet garanci
9,150 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jastëk Memory Wave Classico Standard i linjës Classico, me një mbulesë të përbërë nga material viskoz, i cili ka veti përthithëse të lagështirës, duke ndihmuar në ruajtjen e higjienës dhe freskisë, për të ofruar një gjumë më të rehatshëm. Pjesa e brendshme me mbushje sfungjeri Memoform ofron një mbështetje mesatarisht të butë. Forma asimetrike e valëzuar ka veti ergonomike dhe është dizenjuar për të reaguar me efikasitet ndaj peshës së qafës, shpatullave dhe zonës cervikale. Produkti është i pajisur me çertifikatë Oeko Tex Class 1, EC dhe ofron 2 vite garanci.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Thellësia: 43 cm
  • Gjerësia: 60 cm
  • Lartësia: 11/10 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jastëk, Memory Wave Classico Standart, i bardhë, 60x43x11/10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved