Jastëk, Virtuoso Mallow Standart 12, i bardhë, 72x42x12 cm

Në stok
Kodi
214331
2 vjet garanci
14,300 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jastëk Virtuoso Mallow Standard i linjës Virtuoso, me një mbulesë të përbërë nga saten viskoz, i cili ofron butësi në prekje dhe komfort të shtuar. Pjesa e brendshme me ekstrakte të lules së mëllagës dhe mbushje sfungjeri Memoform ofron një mbështetje të butë dhe të rehatshme. Ekstrakti i mëllagës ka veti anti-inflamatore, që e bëjnë këtë material një burim mirëqenieje për sistemin nervor. Produkti është i pajisur me çertifikatë Oeko Tex Class 1, EC dhe ofron 2 vite garanci.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E bardhë
  • Thellësia: 42 cm
  • Gjerësia: 72 cm
  • Lartësia: 12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Jastëk, Virtuoso Mallow Standart 12, i bardhë, 72x42x12 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved