Lule artificiale, Oignon Grass, Pvc/polisterinë, jeshile, 40xH100 cm,

Në stok
Kodi
243854
3,290 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bukuria e vërtetë e luleve artificiale është se zgjasin përgjithmonë, nga sezoni në sezon në lulëzim të përsosur pa përkujdesje. Është një zgjedhje praktike për ata që nuk duan të humbin kohë duke u kujdesur vazhdimisht për lule. Produktet nuk kërkojnë kohë e mund për mbjellje dhe hortikulturë, nuk kërkojnë mirëmbajtje të rregullt, ujitje, rimbjellje. Lulet artificiale janë një mënyrë e thjeshtë për të mbushur shtëpinë tuaj me lule apo dekoruar ambientet tuaja në raste festash.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pvc/Polisterinë
  • Lartësia: 100 cm
  • Diametri: 40 cm
  • Ngjyra: Jeshile
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lule artificiale, Oignon Grass, Pvc/polisterinë, jeshile, 40xH100 cm,
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved