Mbajtese tamponesh kozmetike, polysterene, dru

Në stok
Kodi
789467
340 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtëse për peceta pastrimi makeup-i, në formë rrethore, prej materiali polistireni transparent, i pajisur me kapak me dorezë, që e bën më të lehtë hapjen dhe mbylljen e saj. Përdoret për vendosjen e pecetave rrethore të pambukut, të cilat përdoren për pastrimin e makeup-it. Ky produkt ka përmasa kompakte, është praktik në përdorim dhe mund të merret lehtësisht me vete në udhëtime.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polistiren dhe bambu
  • Përmasat: 18.5x7x7 cm
  • Ngjyra: Transparente dhe bezhë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mbajtese tamponesh kozmetike, polysterene, dru
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved