MENTESHA 135

Në stok
Kodi
33003
As low as 315 Lekë
Shpërndaj:
Mentesha 135 perdoret per hapjen e mbylljen te kanatave te kuzhinave dhe te dhomave te gjumit
Specifikime teknike
  • Tipi: menteshe
  • Marka: ACCESSORIZE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:MENTESHA 135
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved