Pjatë servirje Aurora, qelqi, gri, Dia.28 cm

Në stok
Kodi
797006
650 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata e servirjes "Aurora", e bërë nga qelqi me ngjyrë gri dhe me një diametër prej 28 cm, është një zgjedhje stilistike dhe elegante për prezantimin e ushqimit në tavolinë. Specifikat: - Materiali: Qelqi - Ngjyra: Gri - Diametri: 28 cm Dizajni dhe ngjyra e pjatës "Aurora" bëjnë të përshtatshme për shërbesën e ushqimit në ngjarje të ndryshme, duke përfshirë ngjarje festive, darka romantike ose evenimente tjera të rëndësishme. Pjata e servirjes përdoret zakonisht për të prezantuar pjatat kryesore, sallatat ose ushqime të tjera të përgatitura për shpërndarje në tavolinë. Ngjyra gri ofron një prekje moderne dhe të sofistikuara, ndërsa diametri i saj prej 28 cm e bën të përshtatshme për shumë lloje të ushqimeve. Ky produkt do të shtojë një prekje elegante dhe stilistike në dekorin e tavolinës suaj.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: gri
  • Materiali: qelqi
  • Përmasat: Dia.28 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë servirje Aurora, qelqi, gri, Dia.28 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved