Profil D 1m PVC I zi 5mm

Out of stock
Kodi
330787
270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil . Ai mund të përdoret për pjeset fundore te Polikarbonatit,Lamiantit,Xhamave dhe për mbulim e hapësirave. Profili është në material pvc dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditje
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100cm
  • Materiali: PVC
  • Masa: 5mm
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Profil D 1m PVC I zi 5mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved