Ristelë bredhi, 24x45

Në stok
Kodi
31895
700 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo ristelë bredhi takon standartet më të larta të fortësisë dhe pamjes. Bredhi me dimensione fikse është ideal për një gamë të gjerë. Aplikim struktural dhe jo struktural duke përfshirë kornizimin anësor dhe bazor të ambienteve private dhe industriale. Mund ta perdorni për çati, kënde muresh, për mobilje, bufe, piktura dhe në dyert tamburato.
Specifikime teknike
  • Materiali: Bredh
  • Masa: 24x45mm
  • Gjatësia: 220cm
  • Përdorimi: Dekorim ambientesh, "Beje vete", mobilje
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ristelë bredhi, 24x45
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved