Set Kopeshti Carioca

Në stok
Kodi
789501
790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set kopeshti Carioca Seti eshte i pershtshem per kopeshte dhe per klasa te para. Seti perbehet nga : Fletore ngjyrosje Caroca, 1 cope Bojra uji Carioca, 12 cope 1 pako Bojra druri, Carioca, 12 cope 1 pako Stilolpas me ngjyra te ndryshme, 1 cope Laps plumbi me gome, 1 cope Prefese lapsash, 1 cope Gome Carioca 1 cope
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set Kopeshti Carioca
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved