Set vizoresh, Combo Set, 36.5x18.5 cm, mikse, 4 copë

Në stok
Kodi
53191
Special Price 59 Lekë Ishte 120 Lekë
Ju kurseni 51% ose 61 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Set vizoresh, prej materiali plastik transparent të qëndrueshëm, në ngjyra të ndryshme. Seti përmban një vizore të drejtë 30 cm, me sistem matjeje në cm dhe në inç, një vizore trekëndore kënddrejtë, me lartësi 24 cm, një vizore trekëndësh dybrinjënjëshëm, me brinjë 17 cm, dhe një raportor me diametër 9 cm. Përdoret nga fëmijët në shkollë për të bërë matje të ndryshme dhe është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastikë
  • Përmasat: 36.5x18.5 cm
  • Ngjyra: Mikse
  • Paketimi: 4 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set vizoresh, Combo Set, 36.5x18.5 cm, mikse, 4 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved