Stilolpas Deli, plastik, 0.7 mm

Në stok
Kodi
789567
55 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Stilolpas Deli, prej materiali plastik me trashësi maje 0.7 mm. Shkruan rrjedhshëm dhe boja e saj thahet shpejt.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Plastik
  • Përmasat: 0.7 mm
  • Marka: Deli
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stilolpas Deli, plastik, 0.7 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved